Autoholowanie z Radomia i okolic

Niezależnie od tego, jak często używa się samochodu, trzeba się zawsze liczyć w możliwością ewentualnej jego awarii na drodze. Usterki są niespodziewane i nie zawsze kierowca jest w stanie sobie poradzić z nimi samodzielnie, bez fachowej pomocy. Mimo ostrożnej jazdy, często dochodzi na drogach także do stłuczek, które to zazwyczaj zawsze są powodem do wzywania pomocy. W takich sytuacjach warto mieć przy sobie numer pomocy drogowej. Fachowe działania specjalistów pomogą kierowcom wyjść z problematycznych, stresujących sytuacji.

Autoholowanie Radom

Jeżeli będąc z okolicach Radomia, Twój samochód nagle odmówił dalszej jazdy, bądź, jeśli przydarzyła Ci się stłuczka, skorzystaj z szerokiej gamy naszych usług serwisowych i drogowych, w skład których wchodzi autoholowanie (Radom). Ekipa doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów dojeżdża w szybkim tempie na miejsce zdarzenia, czy awarii, czy wypadku. Jeżeli diagnoza pojazdu nie pozwoli na jego naprawienia na miejscu, proponujemy odholowanie go za pomocą naszych pojazdów wyposażonych w specjalne haki holownicze. Autoholowanie z okolic Radomia jest możliwe zarówno do najbliższego mechanika, jak i w dowolne, wskazane przez kierowcę miejsce. autoholowanie radom, to bezpieczny sposób na odstawienie samochodu w miejsce, gdzie nie będzie on stanowił przeszkody oraz gdzie będzie mógł zostać zreperowany.

Pozostałe usługi w zakresie pomocy drogowej

Jeżeli samochód jest zepsuty, bądź uszkodzony w wypadku na tyle, że nie ma możliwości jego holowania, zachęcamy do skorzystania z oferty lawetowania. Świadczymy także drobne usługi, typu dowiezienie paliwa, w przypadku, gdy go zabraknie, zajmujemy się wulkanizacją, czyli wymienimy zepsute koło, a dzięki specjalistycznym wyciągarkom – pomożemy pojazdowi wydostać się z błota lub rowu. Współpracujemy ponadto z zakładami obsługującymi pojazdy, dzięki czemu świadczymy także usługi serwisowe i naprawcze, a także lakiernictwo i blacharstwo.