Co się dzieje?

W ostatnim czasie bardzo często zadaje sobie to pytanie. To pytanie z kolei związane jest z pewnym pytaniem (zdaje sobie sprawę, że zaczynają robić się komplikacje, ale nie powinny być przeszkodą nie do pokonania). Przechodząc do konkretów (w końcu to konkrety ludzie lubią najbardziej), mam na myśli sytuację, która wydarzyła się dwa dni temu. Kiedy zbliżał się wieczór, mój 15-letni brat zapytał mnie jaki klub nocny Kraków jest najlepszym rozwiązaniem (oczywiście wszystko odbywało się w tajemnicy przed rodzicami). Czy Waszym zdaniem taka sytuacja jest normalna?! Nie wiem, może to ja nie jestem normalny? Jeżeli chodzi o moje zdanie w tej kwestii (serdecznie zachęcam do dzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach), uważam sytuację za nienormalną. Osoba mająca 15 lat nie powinna odwiedzać takich miejsc jak kluby nocne. Dla osób w jej wieku, takie kluby stanowią duże zagrożenie.

Zagrożenie

Domyślacie się co mam na myśli mówiąc o zagrożeniu? Mówiąc o zagrożeniu mam na myśli m.in. klub Go Go. Z czego słynie ten klub wie chyba każdy (każdy dorosły). Jeżeli jednak nie, informuję, że tego rodzaju kluby słyną ze striptizów czy tańców na rurze. To, o czym mówię to tylko przykłady. O ile się nie mylę istnieją również inne pokazy. Co łączy te wszystkie pokazy? Te wszystkie pokazy łączy zabarwienie erotyczne. Erotyka i 15-latek to bez wątpienia nie jest odpowiednie połączenie.

Chcąc, żeby nie doszło do powstania jakichkolwiek nieporozumień, informuję, że w klub nocny Kraków http://www.carmel-club.pl/pl/o-klubie/ nie byłem nigdy. Co Waszym zdaniem powinienem zrobić? Czy powinienem powiedzieć całą prawdę rodzicom i niech oni zajmą się całą sytuacją Czy najlepszym rozwiązaniem jest ochrona brata na własną rękę (nawet, jeżeli nie wiem czy będzie skuteczna)? Muszę powiedzieć, że mam bardzo, ale to bardzo duży problem, z którym nie wiem co zrobić. Liczę na podpowiedzi z Waszej strony. Pamiętam jednak, że jakiekolwiek te podpowiedzi nie będą, decyzja i tak będzie należeć do mnie. Niestety, nikt nie jest wstanie jej za mnie podjąć. Trzymajcie za mnie kciuki!