Najlepsze karma dla Twojego szczeniaka

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego pokarmu dla swojego małego pieska to bez wątpienia brit premium junior m będzie najlepszym rozwiązaniem, które można stosować przez dłuższy czas. Karmę można stosować już od drugiego miesiąca życia Twojego pupila, a optymalne zastosowanie ma zasięg aż dwunastu miesięcy. Skład karmy najbardziej pasuje do jadłospisu psa o wadze od dziesięciu do dwudziestu pięciu kilogramów. Masa ciała oczywiście w przeliczeniu na dorosłego psa. Można wręcz powiedzieć, że to idealny pokarm dla średnich wielkości raz psów.

Dlaczego brit premium junior m jest wspaniałym rozwiązaniem.

Pierwszą cechą charakterystyczną, która przemawia za jej wyborem jest wysoka zawartość mięsa, które sięga nawet do czterdziestu pięciu procent. Dodatkowo można w składzie znaleźć kompozycje ziół i owoców, które nie tylko znakomicie wpływają na smak i zapach, ale również dostarczają Twojemu psiakowi niezbędnych składników odżywczych oraz witamin. A nie można zapominać, że psy ras średnich potrzebują bardzo dużo energii z pokarmów, do w pełni sprawnego funkcjonowania organizmu. Warto również zaznaczyć, że prawidłowe odżywianie szczeniaczka będzie miało wpływ na jego rozwój oraz dorosłe życie. A jak wszystko będzie idealnie dopasowane, to Twój pies będzie się wolniej starzał i wraz z upływem lat jego kondycja będzie nadal na wysokim poziomie. Ale taka sytuacja będzie miała miejsce tylko wtedy jak zadbasz odpowiednio o karmienia psa w okresie jego rozwijania się.

I właśnie tutaj bardzo dobrym i pełnowartościowym dodatkiem jest karma brit premium junior m, która oprócz wspaniałych walorów składnikowych i smakowych została również uzupełniona o dodatkowy zestaw składników mineralnych oraz witamin, których Twój pies potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Nie zapominaj o tym i daj szansę swojemu szczeniakowi na wzmocnienie organizmu i jak najbardziej optymalny rozwój w pierwszym roku życia. Pamiętaj, że to właśnie pies jest zawsze najlepszym przyjacielem człowieka. Jak odpowiednio się nim zaopiekujesz to wynagrodzi Ci to przyjaźnią do ostatnich dni swojego życia.