Profesjonalizm i komfort podstawą naszej placówki stomatologicznej

Pedodoncja, endodoncja, implantologia oraz chirurgia i protetyka – to jedynie niektóre dziedziny, w których pomocy udzielą państwu stomatolodzy z naszej placówki. Stomatolog Ursus ceni komfort oraz profesjonalizm świadczonych usług z zakresu leczenia schorzeń zębów.

Nasi dentyści, stomatolodzy i chirurdzy świadczą usługi na naprawdę wysokim poziomie. To grupa doświadczonych zawodowo specjalistów, dla których jedną z istotnych spraw, są szkolenia oraz kursy doszkalające.

Doskonale wyposażony gabinet

Wyposażenie placówki stanowi bardzo ważny aspekt, bowiem tylko sprawne i zadbane narzędzia oraz sprzęty gwarantują bezpieczeństwo i wygodę świadczenia usług stomatologicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych i pochodzących od najlepszych producentów materiałów i środków leczniczych. Stomatolodzy Ursus zwracają szczególną uwagę na efekt swoich prac.

Nasza kadra jest nie tylko profesjonalna, ale z pozytywnym podejściem do życia

Podejście do pacjenta, to często połowa sukcesu. Zwłaszcza w stosunku do klienta niepewnego, albo dziecka. Praca z małymi pacjentami, znacznie różni się od współpracy z dorosłych pacjentem, chociaż ich uzębienie niewiele się od siebie różnicuje.

Oferujemy państwu szereg zabiegów z dziedziny stomatologii zachowawczej. Zajmujemy się leczeniem periodontologicznym związanym z chorobami zębów oraz tkanek je otaczających. Stosujemy również leczenie kanałowe polegające na usuwaniu chorej lub martwej miazgi z kanału. Jest to tak zwane leczenie endodoncyjne.

Świadczymy usługi również w zakresie chirurgii. Wstawiamy implanty z doskonałej jakości materiałów, które mogą pozostać na trwałe w naszej szczęce. Zapraszamy także na spotkanie z naszym protetykiem. Wstawiamy korony stomatolog ursus, mosty, licówki. Mocujemy protezy szczękowe oraz radzimy jak o nie fachowo dbać.

Polecamy stosowaną także profilaktycznie radiodiagnostykę