Weselna atrakcja – fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele to jedna z najbardziej pożądanych ostatnimi czasy atrakcji weselnych. Jak wiemy, dzień zaślubin oraz późniejsze wesele to najważniejszy dzień w życiu Państwa Młodych, dlatego warto je uświetnić w ciekawy sposób. Fotobudka na wesele jest coraz częściej spotykaną formą atrakcji podczas przyjęć weselnych, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Jesteśmy doświadczoną firmą, która posiada doskonałej jakości sprzęt, jakim jest wielobarwna fotobudka na wesele z wieloma atrakcyjnymi dodatkami i gadżetami.

Dodatkowe gadżety do fotobudek

Oferujemy naszym Klientom szereg fantazyjnych dodatków, spośród których warto nadmienić chociażby zmienne, niezwykle zabawne tła do fotobudek, dzięki którym zdjęcia wykonywane w nich będą naprawdę zróżnicowane. Poza tym oferujemy modne i zabawne okulary, uszy śmiesznych postaci z filmów i książek fantasy czy fantazyjne grzywki, peruczki i wąsy. Posiadamy także niezawodną kolekcję czapeczek oraz kapelusików w rozmaitych barwach.

fotobudka na wesele, to jedna z tych inwestycji, które zwracają się w uśmiechu i radości okazywanej nam podczas zabawy weselnej. Istnieje możliwość wynajęcia fotobudki wraz z animatorem, który z przyjemnością objaśni weselnikom, jak ów sprzęt funkcjonuje, jak go obsługiwać. Ilość zdjęć, które można wykonać za pomocą naszego sprzętu, jest rzecz jasna nielimitowana. Dołączamy ponadto płytę CD z ogółem fotografii. Każdy z użytkowników naszej fotobudki weselnej, zyska niesamowitą możliwość ozdobienia własnej fotografii śmiesznym napisem dopełniającym całość.

Oferujemy również możliwość wykonania zdjęć czarno-białych, jak i w sepii oraz standardowo – w kolorze.

Fotobudka to wspaniała atrakcja, która swobodnie może funkcjonować obok profesjonalnego fotografa na każdym weselu. Nasz sprzęt sprawdza się również na innego typu imprezach, jak chociażby imprezy dla dzieci, w tym komunie oraz party urodzinowe dla dorosłych oraz maluchów. Zabawne zdjęcia, samo ich wykonanie ożywi każdą imprezę a po niej, nie pozwoli przestać wspominać fantastycznych, wspólnych chwil.