Żegluj po Adriatyku i poznaj Chorwację z zupełnie innej strony

Szum morza, błękitne niebo, dookoła wspaniałe widoki. Marzysz o takich wakacjach lub spontanicznym wyjeździe ze znajomymi w ciągu roku? Chorwacja każdego zachwyca swoim urokiem, egzotyką. Każdy, kto spędzi tam trochę czasu, nie będzie chciał żegnać się z tym miejscem. Jeżeli lubisz żeglować zdecyduj się na jachtowy czarter, Chorwacja będzie Twoja!

Wybierz, na jaki okres czasu chcesz wypożyczyć żaglówkę lub inny dostępny statek. Decydując się na czarter, Chorwacja otwiera przed Tobą swoje wrota. Możesz wybierać pomiędzy portami w Pirovac, Sukosan czy Split. Wyobraź sobie jak wiele pięknych wschodów i zachodów słońca uda Ci się zobaczyć, jak wielu nowych ludzi poznasz.

Żeglując jesteś tylko Ty i morze (i ewentualnie Twoja załoga). Możecie rozkoszować się dzikością natury, podziwiać morskie stworzenia oraz zachwycać się wspaniałym klimatem. Wybierasz odpowiedni czarter, Chorwacja przygotowuje specjalnie dla Ciebie odpowiednią pogodę oraz nastroje tubylców, a Ty rozkoszujesz się sielankowymi chwilami.

Żegluga to najwygodniejszy oraz najciekawszy sposób transportu. W stosunkowo szybki sposób, możesz przepłynąć z jednego końca wybrzeża na drugie, a dzięki zatrzymywaniu się w co większym porcie, masz możliwość poznania dosłownie całego kraju, a nie tylko jego małego fragmentu. Sama podróż statkiem to rozrywka oraz możliwość zwiedzania.

To na morzu możemy zobaczyć najwspanialsze krajobrazy, które ukazują wspaniałą naturę oraz niesamowite dorobki kulturowe, które ludzie przez wiele lat tworzyli własnymi rękami.

Dzięki takiemu wyjazdowi poznasz nową kulturę, południowe, zaskakujące smaki. Podczas wyprawy masz możliwość poznania niezwykłych ludzi, którzy są otwarci na czarter chorwacja, radośni i przyjaźni. Wyobraź sobie, jak może wyglądać Twoja przygoda, gdy codziennie będziesz budził się na wodach wspaniałego, ciepłego Adriatyku. A rozpocznie się ona od zarezerwowania odpowiedniego czarteru….